ANAFEN'İN ABC'Sİ


Anasayfa > Anafen'in ABC'si > Anafen

Anafen

Anafen

1994 yılında eğitim-öğretime başlayan, ancak sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olacağı inancıyla yola çıkan Anafen Dershaneleri bilimsel kalıplara oturmuş eğitim anlayışı ile bugün Türkiye geneline yayılmış şubeleriyle eğitim-öğretim hizmeti vermektedir. Anafen Dershaneleri Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Anadolu Liseleri, tüm Anadolu Meslek Liseleri ve Özel Okullara hazırlıkta sürekli özgün uygulamaların, yeni ve farklı anlayışların öncüsüdür. Sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olduğu anlayışıyla hareket eden genç, dinamik yönetici ve öğretmen kadrosu; eğitimi her türlü ticari kaygıdan uzak tutarak eğitim anlayışımıza ve eğitim dünyamıza renk katmaktadır.

Anafen Dershaneleri sınava hazırlanan öğrencileri, her yıl yaptığı Seviye Tespit Sınavı ile alır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerine çok düzeyli bir çalışma ortamı sağlar. Anafen Dershaneleri sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler için sınavları, ek dersleri, testleri, dergisi, veli ve öğrenci rehberliği ile kendine özgü ayrıcalıkları olan gerçek bir eğitim kurumudur. Anafen Dershaneleri Türkiye geneline yayılmış şubeleri ile hem kendi arasında hem de bir önceki yıl ile yarış hâlindedir.

Anafen Dershaneleri eğitimi her türlü maddi ve ticari anlayışın üstünde tutan, insanı ön plana çıkaran ve ona değer veren, öğrenci merkezli, severek öğretme prensibiyle hareket etmektedir. Öğrenci ve veli memnuniyetini her şeyin üstünde tutmakta, sosyal ve kültürel faaliyetlere yer vermekte ve daima en iyisini hedeflemektedir. Bu anlayışla hareket etmenin sonucu olarak kurulduğu yıllardan bu yana bireysel ve kitlesel başarılar elde etmiş ve elde ettiği Türkiye dereceleri ve özellikle kazandırma oranlarının yüksekliği ile öğrenci ve velilerinin haklı gururu olmuştur.

8. sınıfta tüm öğrencilerin katılımıyla yapılan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına yönelik hazırlık programları ve okul başarısını artırmaya yönelik takviye kursları düzenleyen Anafen Dershaneleri, ilköğretim müfredatında ve Ortaöğretime Geçiş Sitemi'nde yapılan değişiklilere paralel olarak programını değiştirmiş ve yeni sisteme uygun hâle getirmiştir.

Anafen Dershaneleri 20 yılı aşkın birikimiyle eğitim sistemi uluslararası onay almış ve Orta Öğretime Geçiş Sınavları alanında marka hâline gelen bir dershanedir.


Copyright © 2012 Anafen Dershaneleri | Tüm hakları saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi | Web Sitesi Sorumluluğu ve Yasal Hakları