ANAFEN'İN ABC'Sİ


Anasayfa > Anafen'in ABC'si > Anafen

Web Sitesi Sorumluluğu ve Yasal Hakları

Sitenin fikri ve sınai mülkiyet hakkı Anadolu Fen İşletmeleri Tic. A.Ş. aittir . Aksi belirtilmedikçe internet sitesinde yer alan ticari logo, marka, isim alan adı, tüm bilgiler ve görsel unsurlar ile bunların düzenlenmelerinin fikri ve sınai mülkiyeti/telif hakları veya kullanma lisans hakları ANADOLU FEN EĞİTİM İŞLETMELERİ TİC. A.Ş.'ye aittir.

Sitenin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez ve ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz, aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletilerini göndermek için kullanılacaktır. E posta adresiniz, yasa dışı olarak görünen faaliyetlerin soruşturulmasında yargı organları ve emniyet güçleri ile işbirliği ve yargı kararlarına uyma, Web sitesi sahibinin veya çalışanlarının, web sitesinin veya web sitesi çalışanlarının haklarını koruma ve savunma, Web sitesi kullanıcı sözleşmesini, yasal uyarılarını, üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden veya başka bir biçimde web sitesini kötüye kullananların kimliklerini saptama amaçları dışında kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

paylaşılmayacaktır. Bu Site ve Hizmetler Kullanıcıların istifadesine "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sunulmaktadır. ANADOLU FEN EĞİTİM İŞLETMELERİ TİC. A.Ş. yasalar tarafından izin verilen en geniş şekliyle, yazılı ya da sözlü özel ya da genel herhangi bir garanti içermemektedir. Anafen, bu Sitede yer alan işlev ve Hizmetlerin güvenli ve hatasız olduğu, kusurların giderileceği ya da bu Sitenin hizmete sunulmasında kullanılan sunucu ile beraber Sitenin kendisinin ya da 3. Şahıslara ait alt ve üst sitelerin/linklerin virüs ya da başka zararlı içerik taşımadığı garantisini vermez.

Anafen,Site, hizmet veya hizmet içeriği kullanımından kaynaklanan, herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası nedeniyle oluşan doğrudan maddi, manevi, hukuki zararlardan veya dolaylı zararlardan (hizmetin yarıda kesilmesi veya bilgilerin kaybından doğan zararlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) Anafen veya onun yetkili temsilcileri haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmayacaktır

Gerek bu internet sitesindeki bağlantıların gerekse de 3. Şahıslara ait alt ve üst sitelerin/linklerin virüs ya da başka zararlı içerik taşımadığı riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen başka bağlantı sitelerin içeriği, ANADOLU FEN EĞİTİM İŞLETMELERİ TİC. A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

ANADOLU FEN EĞİTİM TİC. A.Ş. ,önceden haber vermeksizin Hizmetlerin tamamını ya da bir kısmını ücretli yapma, bazı ek koşullara bağlama, genel olarak site yayına son verme, kapatma, sitede yer alan bütün içeriği, Hizmetleri, görsel tasarımı ve benzeri unsurları kısmen ya da tamamen değiştirme, kullanım dışı bırakma veya ücretli hale getirme hakkını saklı tutar.


Copyright © 2012 Anafen Dershaneleri | Tüm hakları saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi | Web Sitesi Sorumluluğu ve Yasal Hakları